verbeteren zithouding

Plaats een reactie

Smilies
telefoneren :20: :24: :26: :27: :29: :32: :34: :4: :preek: :top: :stoer: :kweenie: :boos: :sukkel: :eens: :bloos: ;) :sorry: :this: :shock: :P :swoon: :fart: :huilen: :verdrietig: :mod: :saai: :nopompom: :pompom: :think: :sleep: :vies: :nea: :bat: :star: :senile: :slaap: :acute: :vriend: :bier:
Bekijk meer smilies

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Als je meer dan één bestand wil bijvoegen, voer dan de details hieronder in.

Maximale bestandsgrote per bijlage: 3 MiB.

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: verbeteren zithouding

Re: verbeteren zithouding

door Adje » 05 jun 2016, 15:29

Ook ik heb vanwege rug klachten in de onder rug gekozen voor een appehanger . Dat had ik veel eerder moeten doen. Nu heb ik sinds gisteren ook een steuntje voor mijn rug. Foto staat op FB.

Re: verbeteren zithouding

door Vandaahl » 03 jun 2016, 21:22

Jaap schreef:Zondagmorgen als ik het goed heb.
Yep!

Re: verbeteren zithouding

door Jaap » 03 jun 2016, 21:21

Zondagmorgen als ik het goed heb.

Re: verbeteren zithouding

door Vandaahl » 03 jun 2016, 21:16

Dan moet ik je zadel binnenkort maar eens bekijken! :24:

Re: verbeteren zithouding

door Jaap » 03 jun 2016, 20:57

Ik mis drie tussenwervelschijven en weet wat het is om na 100 km steeds verder onderuit te zakken op de brommert. Beetje geforceerd half naast de brommert hangend de laatste kilometers maken. Tja, zo ging het voordat ik een heerlijk Mustang zadel kocht met een ingebouwde verstelbare rugsteun. Kan gewoon de hele dag rijden zonder een centje pijn. Tevens een ander stuur heeft wonderen gedaan. Tja; zithouding is heel persoonlijk. Lange- of korte armen, lange- of korte benen, buikje of niet (de meesten wel ondertussen) zijn allemaal factoren die meespelen.

Re: verbeteren zithouding

door Thefons » 01 jun 2016, 13:00

Ja zag later de afbeelding met de bouten, heb een set engelse inbus en ook steeksleutels, dus komt goed!

Re: verbeteren zithouding

door SkyZip » 01 jun 2016, 11:13

Thefons schreef:Ja, dat zetten ze er niet bij dat die niet metrisch zijn. Zal dus metrische bouten moeten bijkopen. Thnx voor de info
Of een metrische Imbusbout en de moer met een baco vasthouden :)
Ik heb een metrische imbussleutel van een maat groter genomen en die een beetje bijgeslepen.
Koop je toch nieuwe bouten, zorg dan dat je staalsoort 8.8 koopt.

Re: verbeteren zithouding

door Thefons » 01 jun 2016, 00:14

Ja, dat zetten ze er niet bij dat die niet metrisch zijn. Zal dus metrische bouten moeten bijkopen. Thnx voor de info

Re: verbeteren zithouding

door SkyZip » 31 mei 2016, 23:57

Thefons schreef:Ik heb net deze risers (klik)besteld, omdat de houding op mijn midnight ervoor zorgt dat ik mijn gebroken schouder teveel belast.( mijn arm moet teveel gestrekt zijn om het stuur vast te kunnen blijven vasthouden) :verdrietig:
Volgens de beschrijving gaat het stuur ca 5 cm omhoog en naar achteren, zonder dat er nwe bekabeling nodig zou zijn. Omdat je dan al de remleiding uit de geleide lus moet halen, denk ik niet dat een hoger stuur zonder langere bekabeling kan!
Ik heb exact dezelfde risers ertussen gezet, de langere bouten die erbij zitten zijn niet metrisch! Maar de risers werken wel perfect.

Re: verbeteren zithouding

door Nightflight » 31 mei 2016, 22:18

Jojo schreef:Voor je oksels kan je toch deodorant gebruiken
Je bent geslaagd voor je hygiëne-examen :top:

Omhoog