Sorry "Ben",
.... ik wist niet dat je al member was. Je GAST status gaf een ander signaal af :-)
Stja dan de overige fans.
Jullie hebben gelijk dat je "gasten" anders zou moeten benaderen en wellicht heb ik in mijn gezellige openingszin

erg weinig ruimte open gelaten voor het warme gevoel

. Dat kwam mede doordat ik uit de tekst opmaakte dat het forum al vaker geraadpleegd was en de gast nog steeds als gast te boek stond.
Hoewel ik begrijp dat een aantal van jullie zich niet helemaal kan vinden in de gemaakte WSFH spelregel probeer ik nu juist deze regel zo goed al mogelijk na te leven. Dus als je vind dat het anders moet dan is dat een mooi onderwerp tijdens de jaarvergadering of een lekker discussie op ons prachtige forum.
Voor de duidelijkheid ik ben niet perse voor of tegen het afschermen van een gedeelte van het forum. Beide standpunten hebben voor- en nadelen voor onze club, onze privacy en voor buitenstaanders.
Tenslotte, had ik eigenlijk zelf wel een wat gezelligere toon kunnen aanslaan

. ipv als waakhond tekeer te gaan
